Pheromax

Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym. Niedaleko, że brzmi to niewiarygodnie, po jego użyciu od razu stajesz się niezmiernie zajmujący, lub atrakcyjna dla otaczających Cię osób przeciwnej płci. Lecz, pozostałe osoby traktują Cię spośród należytym szacunkiem i poważaniem.
Pheromax jest nieprzerwanie wykorzystywany za pośrednictwem niektórych mężczyzn tudzież kobiety w klubach, jednakowoż w ciągu spotkań towarzyskich, by przyczynić się głód w partnerze. Osoby, które zdają sobie sprawę spośród potęgi działania prawdziwych feromonów, mogą wykorzystywać z niewiarygodnych możliwości jakie daje 14ml flakon Pheromax. Wykorzystaj go w procedura, jaki lubisz.
Wpływ na płeć przeciwną
Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się rozmowne, towarzyskie, kiedy niekiedy skłonne aż do flirtu. Zwiększasz życzenie i zapał swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie.
Wpływ na konkurentów
Twoi konkurenci traktują cię spośród większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie.
Wpływ na Twoją osobę
Po zastosowaniu Pheromax stajesz się wrzący, wzrasta Twoja spontaniczność, talent natomiast pewność siebie tudzież nie ma owo nul wspólnego spośród Twoim nastawieniem. Przypuszczalnie pojawić się miłość gorąca.
UWAGA! Artykuł o ekstremalnej koncentracji feromonów! W każdym stylowym, srebrnym flakonie znajduje się niewiarygodnie duża ilość feromonów. Zawiera w pełni 5mg feromonów w 14ml flakonie, posiada dlatego kondensacja w wysokości 0,035%, które jest wyczuwalne. Towar bardzo efektywny. 14ml flakon pozwala na o tyle o ile 280 dużych aplikacji.
Jedna mała zastosowanie jest niezwykle skuteczna. Większa porcja przynosi niepożądane efekty.