Barmani na Wesele ? Sprawdź dlaczego warto wynając barmanów.

W dzisiejszych czasach coraz częściej młodzi stają przed niełatwymi wyborami. O ile wybór fotografa nie specjalnie trudny, wybór atrakcji weselnej pomiędzy klaunem, a drink barem jest coraz trudniejszy. Czy barmani na wesele to dobre rozwiązanie?
Przede wszystkim, musimy się dokładnie zastanowić kogo zaprosimy na Ślub. Jeśli okaże się, że większa część naszych zaproszonych to młodzi ludzie – dużo lepszym rozwiązaniem okaże się wybór barmana. Takie usługi świadczą barmani z pasją. Powinniśmy rozważyć inną atrakcję gdy większa część osób które zapraszamy to głównie rodzina i starsze osoby i najczęstszym ich wyborem padnie biała wódka.
O ile barman może przygotować drinki i koktajle dla wszystkich gości w tym nawet dzieci , o tyle biała wódka cieszy się coraz mniejszą popularnością na Przyjęciu Weselnym . Przygotujemy kilka koktajli, które zaspokoją podniebienia dzieci , kobiet w ciąży, kierowców , czy nawet najbardziej wymagających gości weselnych. Inną ważną kwestią są finanse . Wynajęcie barmanów jest kilkukrotnie tańsze niż inne tego typu atrakcje np. pokaz taneczny . Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się usługi barmanów w dużych miastach aczkolwiek coraz popularniejsze staje się także na wsi . Dodatkowym atutem zamówienia barmana jest fakt iż ok. 30 % mniej wódki jest spożywanej na stołach, dzięki czemu część kosztów się kalkuluje a goście mają atrakcję podczas trwania całego przyjęcia .