PROJEKTOWANIE WNĘTRZ nad morzem. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych z wieloletnim doświadczeniem

O charakterze biura decydują detale. href=”http://www.mposlednik.szczecin.art.pl/”>charakter mieszkania albo apartamentu określa nawet najmniejszy drobiazg. To detal tworzy własny charakter każdego centymetra przestrzeni mieszkalnej.

href=”http://www.mposlednik.szczecin.art.pl/”>wyposażanie mieszkania, domu albo wnętrza apartamentu nad morzem, projektowanie mieszkania nawet najbardziej wyszukanymi sprzętami wyda się byle jakie i pozbawione charakteru, jeżeli nie będzie w środku atmosfery – tego, co wypływa z duszy jego mieszkańców. Można wyposażając wnętrza mieszkań udawać, sprawiać, że mieszkańcy będą widziani jako zupełnie inni ludzie niż naprawdę, ale to działanie na krótką metę. Wcześniej czy później prawdziwy charakter wnętrz i ich mieszkańców wyjdzie na jaw. Ciekawe w podejmowaniu wyzwań projektowych w tym obszarze jest poznawanie ludzi, ich upodobań, charakterów, emocji.

href=”http://www.mposlednik.szczecin.art.pl/”>Autorska kreacja mieszkań, podporządkowana funkcji, sprawia że i jego projektanci – artyści – radują się z każdego właściwego, funkcjonalnego rozwiązania. Wnętrza to powinna być przede wszystkim konsekwentna jednorodność projektowa. Wnętrza należące do jednorodnej stylistycznie i kolorystycznie grupy już na pierwszy rzut oka pasują do siebie, starają się zaskarbić naszą przychylność i czujemy się w nich {dobrze|wygodnie|komfortowo|przytulnie|bezpiecznie|miło|tak, jak trzeba.