Zakład optyczny

Okulary progresywne dają nam możliwość patrzenia na odległości dalekie i bliskie bez zmiany okularów.

Szeroka oferta opraw okularowych jest doskonałym uzupełnieniem naszych kompetencji optycznych.

Nasz zakład optyczny ma w swojej ofercie tylko i wyłącznie szkłami progresywnymi renomowanych firm europejskich co czyni nasze produkty bardzo wytrzymałymi które będą służyć przez wiele lat.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu optycznego i zapoznania się z ofertą okularów progresywnych renomowanych firm.

Okulary progresywne muszą być wykonane przez profesjonalny personel optyczny co zagwarantuje optymalne warunki widzenia i pełne zadowolenie klienta z używania okularów progresywnych. Naszym klientom gwarantujemy korzystne zniżki na produkty z szkłami progresywnymi jak i zwykłymi szkłami.

Oferta naszego zakładu optycznego to okulary progresywne dla dzieci.

W większości u ludzi w starszym wieku następuje osłabienia gałki ocznej. Okulary progresywne są na dzień dzisiejszy najbardziej nowoczesnym sposobem poprawienia komfortu widzenia. Nowoczesna konstrukcja soczewek powoduje iż dobrze widzimy na bliskie jak i dalekie odległości.

Okulary bez szkieł progresywnych umożliwiają nam patrzenie tylko i wyłącznie na odległości bliskie i dalekie. Szkła progresywne eliminują ten problem zapewniając pełny komfort patrzenia bez potrzeby zmieniany okularów.

Światowa technika z zakresu okulistyki poczyniła nam duże udogodnienia. Człowiek który używa okularów progresywnych nie borykają się już z ciągłym dyskomfortem polegającym na ciągłym zmienianiu okularów aby swobodnie patrzeć.

Klienci z Chorzowa znają nasz zakład optyczny który jest obecny na naszym rynku od 1945 roku. Soczewki progresywne służą do korekcji pola widzenia dla osób z wadą wzroku lub u których pogorszenie widzenia przychodzi z latami.