Czy możliwe jest, by budowanie z klocków technicznych może wpłynąć na rozwój intelektualny Twoich dzieci – klocki techniczne Geomag.

Geo mag to klocki edukacyjne wymyślone przez firmę GEOMAG od końca lat 90tych. Klocki te produkowane są Szwajcari, przez co spełniają one bardzo rygorystyczne Europejskie normy bezpieczeństwa, w tym wysokiej jakości stosowanych surowców.

Każdy z zestawów jest złożony z niklowanych kulek oraz plastikowych pręcików, w wewnątrz których znajdują się magnesy neodymowe osadzone na końcach pręcika i połączone metalową igłą. Łącząc ze sobą te dwa elementy magnetyczne klocki konstrukcyjne dają możliwość eksperymentować budując wiele najróżniejszych przestrzenncyh figur.

Konstrukcje są budowane przez przyciąganie kulki przez magnes znajdujący się na końcu pręcika. Dla niektórych modeli, jest możliwe takie ustawienie klocków magnetycznych, by specjalne klocki magnetyczne obracały się wokół własnej osi, w polu magnetycznym innych klocków.

Dzięki opcji łatwego montażu konstrukcji zabawka interaktywna Geomag mogą być wykorzystane przez dzieci jako zabawka edukacyjna rozwijająca wyobraźnię. Czy wcześniej rodzicu wiedziałeś, że budowanie z klocków jest tak niezmiernie ważne dla Twojej pociechy?

Klocki magnetyczne Geomag jest stosowany do nauki fizycznych,zagadnień matematycznych, chemicznych, czy rozwoju intelektualnemu dziecka. Tak więc są to {wspaniałe|rewelacyjne|genialne| zabawki konstrukcyjne.

Klocki występują w 3 wersjach, dostosowanych do poszczególnych kategorii wiekowych: Gbaby (Gbaby Sea, Gbaby Farm), Geomag Kids (Kids Color, Kids Panels, Geomag Wheels) oraz Geomag Pro.