Ucierpiałeś w wypadku w Łodzi? – walczymy o najwyższe odszkodowania

Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania od przyjęcia po pozytywne jego zakończenie. Współpraca z nami to gwarancja godnego życia osób poszkodowanych w wypadkach.

Chcesz walczyć o wysokie odszkodowanie w Łodzi?
Zapraszamy Cię do kontaktu już teraz!

Wszystkich Państwa sceptycznych do nawiązania współpracy zapraszamy na naszą oficjalną stronę www, na której prezentujemy przykłady spektakularnych wygranych spraw, w których batalia toczyła się o milion złotych a nawet więcej, a które zostały bezapelacyjnie wygrane. Pro juris cieszy się dużym zaufaniem, gdyż zdobyło niepodważalną pozycję na rynku wśród czołówki liderów w branży – a wszystko dzięki pracowitości i zawziętości w walce o dobro naszych Klientów.

Centrala
ul. Wólczańska 247
93-035 Łódź
Tel/fax 42 682 00 80
Kom. 793 333 522

Oddział I – odszkodowania Łódź
Ul. Elsnera 21 lok. 1
(Dom Handlowy Batory, przy rondzie Inwalidów)
92-504 Łódź
Tel/fax 42 671 02 15
Kom. 500 663 552

Ucierpiałeś w wyniku groźnego w skutkach zdarzenia? Doznałeś wypadku na miejscu pracy, na chodniku, lub na przejściu dla pieszych? Zostałeś pobity lub doznałeś szkody z winy błędu w sztuce lekarskiej? – Nie poddawaj się!. W większości przypadków podobnych do Twojego należy się wysokie odszkodowanie, aby je uzyskać wystarczy skontaktować się z nami i powierzyć nam sprawę. Nasza interwencja to gwarancja uzyskania najwyższego zadośćuczynienia. Poprawiamy sprawy również po naszej konkurencji, która pracuje ugodowo pomijając dobro Twojej osoby.