Gry planszowe Warszawa Galeria Ursynów. Błyskawiczna wysyłka oraz dostępność w sklepie

Gry bez prądu

to 1 z ciekawszych form spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi. Planszówki grupujemy na sporo rodzajów: gry edukacyjne, karcianki, gry fantastyczne, towarzyskie, sportowe.

Jednym z najbardziej znanych tytułów jest gra Magia i Miecz, która schodzi w ogromnych ilościach egzemplarzy na całym świecie. Gra jest bardzo dobrze wykonana z wysokiej jakości tektury, dzięki czemu jest porządnie wykonana i będziemy używać przez długi czas.

Planszówka do odnalezienia jest w wersji PL wraz z całą, polską instrukcją.

Najpopularniejszą rodzajem gier planszowych są gry familijne, które dzięki swojej “łatwości” urozmaicą czas zarówno dzieciom, rodzicom jak i najstarszym. Należy pamiętać, że gry rodzinne to oprócz gier chińczyk, bierki, czy scrabble, ale również Activity, Cywilizacja lub Jungle Speed. Kolejną kategorią są gry fantasy. Począwszy od popularnej od kilkudziesięciu lat Magii i Miecz (tytuł oryginalny Talisman) kończąc na młodszych tytułach typu: Descent, Władcy podziemi lub Chaos w starym świecie. Gracze chcący nieco pomyśleć zapraszamy do przejrzenia takich gier jak Tangram, Pojedynek robotów, Club 2% lub Qwirkle.

Wszystkie wyżej przedstawione produkty znajdziecie np w sklepie Gamiko w Warszawie w najlepszych cenach. sklep cechuje szybka dostawa, dostępność oraz sympatyczna obsługa.