Sklep z projektami domów

Niewielki, spokojny domek na wsi? Bliźniak na peryferiach miasta? A może nowoczesna rezydencja w centrum? Nie ma znaczenia, jaki pomysł narodził się właśnie w Twojej głowie, Pracownia Projektowa Dobre Domy Flak& Abramowicz Sp. z o.o. zmieni Twój plan w rzeczywistość. Zawierz naszej firmie, a już wkrótce będziesz mógł wprowadzić się do swojego nowego, wymarzonego domu!
Nic nie sprawia nam tak wielkiej radości jak projektowanie!. Projekty domów jednorodzinnych to dziedzina, w której czujemy się najlepiej, ponieważ uwielbiamy tworzyć, budować, projektować. Cieszą nas roześmiane twarze osób, którym pomogliśmy zrealizować marzenia. Ludzi, pragnących mieć swój własny, upragniony dom. {Jesteśmy pewni, że już niedługo i Ty będziesz do nich należeć!
Działamy na rynku od roku 2003. {Minęło już zatem aż 10 lat istnienia naszej działalności|To już zatem 10 lat istnienia naszej firmy! Co to oznacza? Niemałe doświadczenie i ogromną liczbę usatysfakcjonowanych klientów! Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się we Wrocławiu. To tam pracuje zespół naszych utalentowanych architektów!
Przez tak długi czas udało nam się utworzyć wyjątkową kolekcję domów jednorodzinnych, w której kożdy klient będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz: domy parterowe, piętrowe, domy z poddaszem użytkowym, dwurodzinne, bliźniaki, domy nowoczesne, a także nowoczesne wille i rezydencje, skierowane do właścicieli nieco większych działek.
Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.dobredomy.pl. Znajdziesz tam wszelkie informacje odnośnie naszej firmy, naszych projektów, obejrzysz także bogatą galerię zdjęć i oczywiście za pomocą naszej wyszukiwarki znajdziesz dom stworzony dla Ciebie.
Masz jakiekolwiek pytania albo wątpliwości? Napisz albo zadzwoń! Z miłą chęcią pomożemy! Wiemy, że budowa domu to poważna decyzja, warto zatem przeanalizować wszystkie zagadnienia i rozwiać najmniejsze nawet obawy. Co ważniejsze istnieje możliwość spotkania z naszymi architektami – czyli autorami prezentowanych projektów, którzy posłużą fachową radą i wsparciem.
Zaufaj naszej firmie już dziś. Nasze projekty na pewno Cię zachwycą! Wybierz któryś z nich i stań się posiadaczem domu o jakim od dawna marzysz!