Zastosowanie darmowych szablonów stron

Do atutów natomiast można wyszczególnić: szybko otrzymujemy bardzo ciekawy projekt, dysponujemy prawami autorskimi do używania zawartych tam obrazków (które kupione na wolnym rynku w banku zdjęć nie rzadko kosztowałyby o niebo więcej). Poza tym nie musimy już głowić się nad koncepcją, formatowaniem – układem czcionek i kolorów, a ponieważ różnorodność szablonów jest tak ogromna- na pewno każdy ewenementowy klient znajdzie coś dla siebie. Podczas pracy z szablonami można napotkać jednak czasami kilka problemów. Np nie zawsze zainstalowane w nich czcionki mają ą,ę,ż- czyli polskie znaki… jest to odwieczny problem programistów. Do innej zalety należy fakt, że szablony stron są poprawnie zoptymalizowane pod kątem wielu starych i nowych przeglądarek – powinny się zatem poprawnie wyświetlać zarówno w firefoxie, mozilli, chromie czy internet explorerze.

Korzystanie z gotowych rozwiązań – posiłkując się na zakzakupie licencji do szablony stron www – pociąga to za sobą kilka konsekwencji, ale od początku:
nasz gotowy projekt może różnić się kolorystycznie od tej którą zażyczył sobie klient – trzeba będzie więc użyć profesjonalnych narzędzi do zmiany tonacji aby zachować spójność z istniejącym logiem firmy. Poza tym serwisy często trzymają się sprawdzonych schematach – mają często bardzo podobną do siebie układ i strukturę.

darmowe szablony stron i testuj!

Fachowe projektowanie stron www nie jest najtańsze. Potwierdza to złota reguła trójkąta która mówi, że nigdy nie da się zapełnić 3 kryteriów na raz: tanio, dobrze i szybko. Jeżeli projekty mają być zrobione dobrze i szybko- nie będzie tanio. Jeżeli zatem zależy nam na czasie zaprojektowania strony i ma być ona tania – można szybko przygotować stronę www opierając się na gotowych schematach- wystarczy wyszukać frazę: szablony stron flash i już wiadomo czym to się je.

Korzystanie z rzetelnie zrobionych szablonów stron www jest na pewno warte rozwagi w przypadku: niedużych budżetów, klientów którzy nie do końca wiedzą czego oczekują (tutaj widzą gotowy efekt), prostszych rozwiązań tym bardziej, że inwestycja w szablonową stronę nie jest duży. Aby przekonać się “czym to się je” można spróbować na wersjach bezpłatnych – wpisz wówczas w wyszukiwarce: