Stylizacja paznokci Wrocław

Silne i porządne paznokcie to oznaka każdej niewiasty, to właśnie na nie według badań najczęściej zwracamy uwagę jako podstawową rzecz. Aby mogły one zachwycać i wabić wzrok trzeba o nie stosownie dbać. Pomoże nam w tym stylistka paznokci lub kosmetyczka- manikiurzystka. Doradzi stosowną pielęgnację, ozdobi paznokcie wrocławskich klientek w taki sposób, żeby wyglądały cudownie. Wybór należy do Ciebie czy chcesz mieć paznokcie naturalne, żelowe, akrylowe czy może hybrydowe, które są ostatnio najefektywniejsze, ale największą popularnością cieszą się tipsy wrocław. A swój sukces uzyskują dzięki długiemu pozostawianiu na płytce, krótkiemu czasowi wykonywania oraz dostępnej cenie. Kolorystyka jest różnorodna począwszy od jasnych beży po czernie. Bardzo modne w tym czasie są kolory stonowane i neonowe, które można łączyć w dowolny sposób, w zależności od zamiłowań. Można wybierać manicure szklisty, klasyczny lub matowy, który wygląda bardzo fascynująco. Najnowsze stylizacje wprost z pokazów przedstawiają dodatki metalicznych elementów w formie folii transferowej. Można ją wkładać w całe paznokcie lub na części w postaci np. frenczu foliowego. Sposobem jest wycinanie z foli różnorodnych kształtów i przyklejanie ich na paznokciach w różnorakiej kombinacji. Często obrazy stworzone na paznokciach są dziełem talentu, a wręcz arcydziełem.

Manicure francuski też nie musi być nudny. Kombinacji na ozdobienie paznokci tą metodą jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest nasza pomysłowość. Mamy frencz klasyczny z białymi końcówkami, który można ozdobić ekstrawagancko- wzorkami, akrylowymi kwiatami, motywami . W zależności od wielkości paznokcia, czasu, naszego nastroju i tendencji w modzie obierzemy bardziej lub mniej cudaczne zabarwienia i kształty. Modny też jest frencz kolorowy, czyli dla przykładu końcówka zielona a paznokieć żółty lub frencz matowy z końcówką lśniącą.

Przy wyborze stylistki bardzo ważne jest, aby zapoznać się z renomą kosmetyków na których pracuje, ponieważ są lakiery bardziej i mniej trwałe. Jedne ułamią się już po 2-ch dobach, a inne będą nam się trzymać długie tygodnie, nawet do czasu odrośnięcia paznokcia. Bardzo dobrą reputacją cieszy się marka Peggy Sage, francuska firma specjalizująca się w kosmetykach do manicure i pedicure.
reasumując jest wiele opcji malowania paznokci, wybór jednej z nich jest kwestią prywatną. Ważne, żeby sprawiało nam to zadowolenie i przyjemność, a wypielęgnowane ręce dodawały pewności siebie. Każda z nas zasługuje na chwilę luzu i czasu wolnego w zakątku salonu kosmetologicznego.