Skuter Kingway to doskonały środek lokomocji po mieście.

W polskich miastach każdego roku mamy do czynienia z nasilającym się natężeniem ruchu samochodów . Większość obywateli większości miejscowości ma własny samochód, którym codziennie jeździ do miejsca pracy, na zakup czy zakończyć którąkolwiek sprawę np. w urzędzie. Każdy z nas lubi poruszać się samochodem i zmienić tego nie są w stanie nawet zwiększające się w niesamowitym tempie koszty ropy, benzyny czy gazu .

Pojawiające się w większych miastach korki, powodują że samochodem nie przemieścimy się już tak szybko jak kiedyś . W godzinach rannych , kiedy jedziemy do naszej pracy, ruch w mieście sięga zenitu. Zablokowane jezdnie doprowadzają kierowców do białej gorączki. Dodatkowo w dużych miastach i nie tylko przeprowadzane są często remonty jezdni, jakie dodają swoje 4 grosze, do i tak już całkowicie zakorkowanego miasta.

Alternatywą dla podobnego stanu rzeczy są {rowery, motocykle czy skutery. Rowery posiadają tą zaletę, że nie potrzebują ani jednej kropli benzyny . Na rowerach poruszamy się tylko dzięki sile naszych mięśni. Minusem rowerów jest to , że przy większej odległości mogą niesamowicie nas wycieńczyć. Najmniejszego wysiłku natomiast nie wymagają od nas motocykle . Jednak motory są potężnymi maszynami i jazda nimi po mieście będzie tak samo denerwująca jak jazda czterokołowcem.

Doskonałym rozwiązaniem są skutery, jakie obecnie cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Co prawda potrzebują paliwa, jednakże są to bardzo ekonomiczne pojazdy i niewiele go potrzebują. Jazda skuterami jest tania, łatwa i przyjemna. Jako że skutery są dwukołowcami małych rozmiarów , żaden korek go nie zatrzyma, gdyż z dziecinną łatwością przemieszcza się obok czekających samochodów .