www.Dozer.pl – Dystrybucja części do maszyn budowlanych na obszarze Polski.

W szczególności powinno się skupić uwagę na gamę gąsienic gumowych do koparek. Wyprodukowane według wysokich norm i standardów gąsienice gumowe spełniają wszystkie żądania. Firma Dozer ma w swojej ofercie gąsienice do koparek takich firm jak: Schaeff, Takeuchi, Caterpillar, Hitachi, Doosan, JCB, Sumitomo oraz wielu innych.

Firma Dozer blisko kooperuje z prestiżową firmą EIK produkującą ramiona i wysięgniki long reach tudzież high reach oraz podwozia pontonowe AmphiMaster. Wszystkie produkty firmy EIK produkowane są za pomocą najnowszych technologii CAD i bogatego doświadczenia co dostarcza najwyższą jakość.

Jeżeli poszukujecie Państwo części zamiennych do maszyn budowniczych, należałoby zainteresować się propozycją firmy Dozer z Koszalina. Kierowana przez ludzi z szerokim doświadczeniem w branży firma nieprzerwanie zdobywa kolejnych odbiorców dzięki imponującym cenom, bezkonkurencyjnemu podejściu do klienta i świetnie zbudowanej ofercie.

Stałym elementem oferty jest wielki asortyment części zamiennych do kruszarek, między innymi kruszarek szczękowych bądź stożkowych. Można tutaj znaleźć w szczególności szczęki stałe oraz ruchome, stożki plus płaszcze, listwy udarowe do kruszarek udarowych czy też sprzęgła, łożyska, wały i pozostałe części zamienne do kruszarek.