Kierowca na wesele, ślub i imprezy okolicznościowe, katowice, sosnowiec, chorzów.

Dlatego postanowiłem wyjść naprzeciw i zaoferować Wam swoją pomoc jako kierowca na ślub. Jestem do Waszej dyspozycji w dniu ślubu, podczas trwania wesela oraz po jego zakończeniu.

Oferuję transport gości komfortowym klimatyzowanym Peugeotem 407, korzystając z mojej oferty odpadają Wam jakże częste zmartwienia “Kto i jak, dotrze do domu po imprezie” lub “Czy wszyscy na czas dotrą z Kościoła na salę”.


Zapewniam komfort, bezpieczeństwo, punktualność oraz miłą i kulturalną obsługę.


Miejsce usługi to obszar Śląska i Zagłębia, miasta takie jak: Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza i okoliczne. Inne lokalizacje do uzgodnienia.
wesele jest dniem wyjątkowym, zadbajcie o wyjątkową pamiątkę z tego szczególnego dnia.

Fotografia Ślubna, Studniówkowa, Komunijna, gwarantuje studyjną jakość obrazu filmowego i dźwięku, wyjątkową jakość zdjęć. Oferuję film w jakości DV i Full HD.

kierowca na wesele – oferta na stronie internetowej.

wesele, ślub – kierowca na wesele i imprezy okolicznościowe

Jeśli poszukujecie osoby, która w dniu Waszego ślubu zadba o transport gości dotarliście do celu 🙂 Wiem ile kłopotu sprawia znalezienie kierowcy, bo najczęściej wszyscy bliscy, znajomi, przyjaciele, którzy mogliby służyć pomocą w tym dniu, są Waszymi gośćmi. Zdarza się, że jest ktoś kto mógłby Wam pomóc, lecz z rożnych względów nie będzie obecny na weselu.

Oferujemy profesjonalną obsługę imprez zapewniając naszym klientom doskonałą oprawę muzyczną, wspartą wieloletnim doświadczeniem na rynku muzycznym. Jeżeli planujesz zorganizować udaną imprezę – przyjęcie weselne, studniówkę, bal sylwestrowy, bankiet, festyn, urodziny lub każdą inną i szukasz dobrego zespołu muzycznego to szukasz właśnie Nas.