Jakie portale internetowe czytać

Wciąż nie dawno charakter studenta najprościej było sobie wyimaginować jako osobę z nosem tkwiącym w lekturze, dziś jednak sporo się zmieniło.
Teraz coraz regularniej studenta można spotkać z tabletem lub laptopem, a co najmniej ze smartfonem lub grubym plikiem skserowanych przed sekundą notatek i książek.
Dzięki Internetowi i energicznemu rozwojowi technologii, wiadomości i potencjał do niej nagle znalazły się na wyciągnięcie ręki, a pionierskie portale internetowe poruszają tematy takie jak np. obecna sytuacja dyplomatyczna, czy dekoniunktura walutowy, upoważniają wszystkim orientować się w współczesnych wydarzeniach (więcej na stronie www).
Z dostarczanych przez Internet możliwości bez wątpienia skrupulatnie stosują wspomniani studenci, których styl dociekania wielce odbiega od tego, kiedy na uniwersytetach uczyli się do tej pory ich rodzice.
Trudno analizować, czy jest to zjawisko owocne, warto jednak zaznaczyć, że pewnie jest to proces bezpowrotny i mało który student będzie pożądał dobrowolnie zrezygnować z wygody korzystania z elektroniki.