Serwis TotalWar 2

Zapraszamy na stronę nowej gry. TotalWar 2 to kontynuacja popularnej serii gier o wspólnej nazwie TotalWar.

Najnowszy Total War 2 jest najbardziej dopracowaną wersją zarówno pod względem grafiki . Nowy silnik graficzny gry, zapewnił doskonałą jakość i wydajność (kilka tysięcy walczących żołnierzy na polu bitwy)

Główne zmiany w grze to drzewo technologii zostało podzielone na różnych obszarach, co jest znacznie jaśniejsze niż wcześniej. Podział regionów na prowincje, wraz z jednoznacznym określeniem przeznaczenia budynków, ułatwia w dużym stopniu zarządzanie imperium. Dzięki systemowi przyjaźniejszemu systemowi podpowiedzi i komunikatów, gra stała się bardziej przejrzysta.

Interfejs udoskonalono również o system nastrojów politycznych czerwony kolor oznacza że, ludności grozi buntem, wystarczy tylko zajrzeć do identyfikacji konkretnego budynku i odrazy widać wszystko z pozycji mapy, System jest teraz o wiele bardziej dynamiczny w obu kierunkach – porządek publiczny spadnie do minus sto i mamy bunt. Podobnie rzecz ma wzrostem zadowolenia, zwiększa produktywność a kiedy wzrośnie do stu procent zwiększa się populacja, doprowadza do wzrostu gospodarczego a co za tym idzie zwiększa dochody. Dodatkowe informacje o grze możesz sprawdzić na stronie: TotalWar 2 – Recenzja