Nowoczesne portale internetowe

Wprawdzie poniektórzy wróżyli szybką przewagę Internetu i książek elektronicznych nad tradycyjnymi papierowymi książkami, okazuje się, że te dwa typy mediów dość porządnie ze sobą kooperują.
Ideałem może być dynamiczny rozwój księgarni internetowych, jakie za pośrednictwem sieci wyprzedają tysiące tytułów tradycyjnych wydawnictw książkowych. Zapaleńcy książki zdołają jeszcze używać z Internetu na sporo innych sposobów.
Książkowe, współczesne portale internetowe poruszają tematy takie jak np. nowości wydawnicze, programy pisarskie legendarnych autorów i multum innych (więcej informacji – http://evertree.pl/dopasuj-fryzure-do-twarzy/). .
Na skutek dostępowi do świeżych informacji społeczność „moli książkowych” może nie tylko z niecierpliwością oczekiwać na kolejne wiadomości o swoim ukochanym autorze, ale dodatkowo poprzez fora internetowe wyliczać swoje wrażenia z jedynych książek, interpretować poszczególne tytuły, wydawać recenzje i opinie.
Dzięki sieci internetowej niesłychanie rozwinął się także dostęp do bibliotek, ponieważ książki można rezerwować i zamawiać z własnego domu.