toner do HP Pro M351.

Doskonałą zaletą drukarki HP Color Laser Jet Pro 400 jest jakość wydruku. Tam samo detale jak także cały wydruk przedstawiają się doskonale. To z kolei ma spory wpływ na szybkość pracy. Pomimo tego, że HP Color Laser Jet Pro 400 nie jest w żaden sposób demonem prędkości, to równocześnie nie jest wcale drukarką wolną wkłady drukujące do drukarek laserowych oki/. Przy zachowaniu doskonałej jakości i naprawdę wysokiej klasy druku, jest ona w stanie drukować do dwudziestu stron na minutę. Przy czym wymieniany czas, jest przyjęty dla strony drukowanej w kolorze i zapełnionej w ponad siedemdziesięciu procentach.

Doskonała jakość wydruku jest rzecz jasna składową kilku, bardzo ważnych elementów, które mają na siebie odpowiedni wpływ. W związku z tym do dokładnych wydruków wymagana jest doskonała drukarka, właściwy papier i najwyższej jakości materiały eksploatacyjne. Do takich drukarek, które bez zarzutu nadają się do drukowania w wysokiej jakości zalicza się HP Color Laser Jet Pro 400. Jest to relatywnie spora drukarka, która oferuje możliwość drukowania w niezwykle wysokiej jakości.

Jest to urządzenie nie tylko nadzwyczaj wydajne ale także bardzo funkcjonalne. Mimo dość dużych rozmiarów drukarka idealnie nadrabia wszystkie straty jakością drukowania. Bardziej odpowiedniego urządzenia, które drukuje w takiej jakości, pobierając tak niedużą ilość materiałów, po prostu nie sposób znaleźć. Warto również dodać, że drukarka ta w stanie spoczynku oraz samej pracy nie pobiera dużej ilości energii elektrycznej. Drukarka pobiera zaledwie 15 Watów energii w czasie pracy, z kolei w trakcie uśpienia zaledwie 3,5 Wata energii elektrycznej.

W trakcie realizowanych testów, to właśnie HP Color Laser Jet Pro 400 uzyskała doskonały wynik w odniesieniu do jakości oraz efektywności pracy, charakteryzując się przy tym nieznacznym pobieraniem materiałów eksploatacyjnych. Wpływ na wygodę zastosowania tej drukarki ma niewątpliwie dupleks a także wprowadzony interfejs Wi-Fi. To z kolei powoduje, że łączność z drukarką jest wyjątkowo szybka i nieskomplikowana, przy czym skomunikowanie sprzętu komputerowego z drukarką nie wymaga zastosowania dodatkowych kabli a także urządzeń komunikujących.