Radca prawny Rawa Mazowiecka

Kancelaria prowadzi także sprawy cywilne a także z prawa rodzinnego w tym m.in. sprawy o rozwód, sprawy o podział majątku, sprawy o rozgraniczenie, sprawy spadkowe i wszelkie sprawy o prawa majątkowe.

Adwokat zajmuje się problemami z prawa karnego, z prawa cywilnego, z prawa rodzinnego, gospodarczymi a także sprawami pracowniczymi. Roszczenia o odszkodowania są naszą pasją. Zajmujemy się sprawami z odszkodowań za wypadki komunikacyjne, związane z wypadkami przy pracy a także odszkodowaniami za różne roszczenia. Duże roszczenia uzyskujemy prowadząc sprawy naszych mocodawców od wezwania ubezpieczyciela po rozprawę sądową. Nie podpisujemy ugód z ubezpieczycielami ale w większości przypadków walczymy o wysokie zadośćuczynienie w sądzie. Wywalczane przez kancelarię roszczenia to: zadośćuczynienie za krzywdy, odszkodowanie oraz bardzo często renta.

Kancelaria adwokacka z Rawy Mazowieckiej świadczy pełną pomoc prawną dla ludzi oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Kancelaria działa w województwie łódzkim naprzeciwko Sądu. Zasięg kancelarii adwokackiej obejmuje województwa łódzkie i mazowieckie. W kancelarii prawniczej pracują także aplikanci.

Adwokat zajmuje się także sprawy karne w tym m.in. gwałty, sprawy związane z kradzieżami, kradzież rozbójniczą, sprawy o włamania, sprawy o zabójstwa, sprawy o znęcanie.