Skup samochodów lubelskie

Aktualnie wszyscy rezydenci Lublina dodatkowo województwa lubelskiego mogą skorzystać z usług mobilnego skupu aut Skupautmnk.pl. Jest to przedsiębiorstwo trudniąca się odkupem samochodów powypadkowych od posiadaczy za gotówkę.
Odkupują wozy w dowolnym stanie technicznym, opuszczające fabrykę po roku 1992. Nieustająco szukają aut osobowych, ciężarowych czy dostawczych, niezależnie od marki, modelu bądź silnika. Interesują ich także auta powypadkowe, uszkodzone czy np. tzw. angliki. Często kooperują też z firmami czy organizacjami jak na przykład szkoły nauki jazdy bądź firmy leasingowe.
Tryb w który funkcjonują jest prędki, łatwy oraz komfortowy dla interesanta. Całość rozpoczyna się od rozmowy telefonicznej, to znaczy zgłoszenia gotowości sprzedaży pojazdu. W czasie negocjacji otrzymają Państwo przybliżoną wycenę, i możliwość ustalenia najlepszego czasu na oglądanie samochodu. Skup aut pośle swoich ludzi, jacy zajadą na Państwa posiadłość z własnym transportem (jeśli nieodzowne jest zabranie wozu na lawecie). Po dogłębnej ocenie i wykonaniu minimum formalności otrzymają Państwo zapłatę w gotówce, a skup samochodów zabierze auto.