aleczywarto.pl – portal kulturalny

Wszyscy internauci zainteresowani szeroko pojętą kulturą powinni zajrzeć na stronę „Ale czy warto?”. Witryna dostarcza użytkownikom bardzo dużej wiedzy na temat przyszłych imprez rozrywkowo-kulturowych, a również dobrze pokazane reportaże z wydarzeń, które {już się odbyły|miały kiedyś miejsce|zakończyły się niedawno.

Na łamach portalu publikowane są także recenzje dzień literackich. Temat literatury, który w swych subiektywnych tekstach porusza autor jest niesamowicie szeroki – od fantastyki po literaturę faktu. Podobnie sprawa się ma gdy chodzi o filmy. Tutaj również mamy możliwość trafić na interesującą recenzje, która zachęci lub odwrotnie, odciągnie nas od pomysłu wyjścia do kina na dany film. Jednak nie samym kinem i lekturą żyje internauta. Z tego powodu na „Ale czy warto?” poruszana jest dodatkowo tematyka muzyczna: recenzje płyt, aktualności i fotorelacje z wydarzeń muzycznych. Gdy tylko masz ochotę pójścia do teatru lub opery to tak samo powinnaś chwile wcześniej wejść na omawiany serwis, a tym bardziej zaznajom się z podstroną „Sztuka”.

Sam portal jak i artykuły na nim wyświetlane obierają bardzo przyjazną w odbiorze formę. Informacje zamieszczane na portalu są pomocne i oddają na dany temat całkiem dużo wiedzy. Serdecznie zapraszam więc wszystkich użytkowników do zapoznania się z tym portalem:

aleczywarto.pl